Futsal Dinamo i Novo Vrijeme Apfel odigrali su 2:2 podijelivši tako bodove u susretu poslijednjeg kola ligaškog dijela natjecanja

Kako je Split Tommy “za zelenim stolom” osvojio bodove protiv Nacionala s kojima je i osigurao startnu “jedinicu”, ovaj susret nije imao rezultatskog značaja, jer je bez obzira na njegov ishod već od prije bilo poznato da će Futsal Dinamo kao drugoplasirana momčad izravno u polufinale, dok Novo Vrijeme u četvrtfinalu dočekuje šestoplasiranu momčad lige, piše portal crofutsal.
Već u 4.minuti Rajh je doveo domaćina u vodstvo, no gosti do odmora dolaze do izjednačenja golom Kazazića. U nastavku

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 22.kolo
Datum: 27.04.2018.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: SD Dom sportova, Zagreb