Čitatelji negoduju zbog radova kod PŠRD Arbun i na Peškeri. Po cijeli dan se betonira, štema, buši, praši i više nikom nije jasno kada će konačno radovi biti završeni, zašto se kasni i mora li se raditi u jeku turističke sezone

Objavljujemo i neke od komentara naših čitatelja.

– To je to proširenje radova na Peškeri ,pogodovanje Arbunu ,javnim novcem i kašnjenje radova na Peškeri.

– Betoniranje i popločavanje zelene Peškere. Tragikomedija i lakrdija.

– Pikamerom štemaju glavnu kanalizacijsku šahtu pored Monda, to je taj makarski turizam. Užas.

*Poštovani čitatelji, 
sudjelujte u stvaranju portala. Šaljite nam anonimno Vaše fotografije, pohvale, kritike…i rado ćemo ih objaviti. E-mail adresa je: redakcija@mega-media.hr

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime