U organizaciji Biciklističkog kluba Dinamo Zagreb održana je međunarodna Granfondo utrka Triglav osiguranje Roller Coaster na kojoj je nastupilo ukupno 220 natjecatelja, što je ujedno bio i najveći mogući broj sudionika

Roko Doljanin ukupni je pobjednik utrke duljine 90 km, a slavio je ispred Uroša Vene iz Team Granfondo Slovenija, te Marisa Scariota iz KK Perutnina Ptuj. U napetoj završnici u kojoj u cilj istodobno ulazi čak 6 vozača, Martinu Legoviću postolje izmiče za dlaku te utrku završava na ukupno 4. mjestu. Jadran Peran osvojio je odlično 6. mjesto kategorije (55. ukupno), dok Luka Radmanović završio kao 11. u kategoriji unatoč tome što je morao mijenjati gumu usred natjecanja. Pavel Roy Brleković zbog tehničkih poteškoća nažalost ne završava utrku.

Novi uspjesi cestovne ekipe Biciklističkog kluba Posedarje rezultat su nesebičnog timskog rada i požrtvovnosti njenih članova, a postignuti rezultati nadišli su sva naša očekivanja.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime