Jedna čitateljica nam se javila s primjedbom na nedavno uređeni pješački prijelaz u ulici Stjepana Ivičevića u Makarskoj
Kaže da se ne može načuditi onome tko je projektirao/zamislio ovakav pješački prijelaz. Dala si je truda i poslala nam fotografiju na kojoj je nadopisala “a je to”, aludirajući na poznati animirani film dvojice traljavih komedijaša. Čini se da i u Makarskoj ima komedijaša koji intrigiraju svoje sugrađanke i sugrađane.

SDP-ovski !!! Vi to ne razumite. A šta je to dobro napravuto reka bi pok. gradinačelnik Ante Novak u Kotiškoj