Jedna čitateljica nam se javila s primjedbom na nedavno uređeni pješački prijelaz u ulici Stjepana Ivičevića u Makarskoj

Kaže da se ne može načuditi onome tko je projektirao/zamislio ovakav pješački prijelaz. Dala si je truda i poslala nam fotografiju na kojoj je nadopisala “a je to”, aludirajući na poznati animirani film dvojice traljavih komedijaša. Čini se da i u Makarskoj ima komedijaša koji intrigiraju svoje sugrađanke i sugrađane.

*Poštovani čitatelji, 
sudjelujte u stvaranju portala. Šaljite nam anonimno Vaše fotografije, pohvale, kritike…i rado ćemo ih objaviti. E-mail adresa je: redakcija@mega-media.hr

1 KOMENTAR

  1. SDP-ovski !!! Vi to ne razumite. A šta je to dobro napravuto reka bi pok. gradinačelnik Ante Novak u Kotiškoj

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime