Jučer je u gradskoj sportskoj dvorani održan 27. međunarodni kickboxing turnir Croatia Open memorijal “Davor Jović“ u organizaciji KBK Mawashi

Na turniru je sudjelovalo 490 boraca iz 62 kluba i 3 države. Za KBK Mawashi nastupila su 23 borca osvojivši ukupno 7 zlatnih, 7 srebrnih i 16 brončanih medalja, te time u ukupnom poretku zauzeli 2. mjesto. Zlatne medalje osvojili su: David Jozipović u dvije kategorije, Ivano Grmoja, Karlo Granić, Petra Gazilj, Cvita Crljen i Gabrijela Bašković. Srebrne medalje osvojili su: Ivano Grmoja, Toni Ursić, Nikola Lalić, Matea Gazilj, Sara Boban i Tia Tamburović u dvije kategorije. Brončane medalje osvojili su: Karlo Granić, Toni Ursić u dvije kategorije, Ela Radalj, Freja Estelle Radalj, Rita Rebić, Eva Primorac, Patricija Gazilj u dvije kategorije, Iva Kovačević u dvije kategorije, Cvita Crljen, Lucija Kuran u dvije kategorije, Lucija Brbić, Gabrijela Bašković.