Nakon 14 godina maratonskog sudskog postupka, danas je na Županijskom sudu u Zagrebu Božidar Kalmeta (68) proglašen krivim

Božidar Kalmeta je dobio dvije godine i šest mjeseci od čega je 10 mjeseci bezuvjetno, ostalo uvjetno. Damir Kezele je dobio dvije godine, od čega je šest mjeseci bezuvjetno, ostalo uvjetno. Ostali u ovom postupku oslobođeni su krivnje. Riječ je, dakako, o nepravomoćnoj presudi na koju će se Kalmeta i Kezele zasigurno žaliti. Božidar Kalmeta je, smatra sud, zlorabio svoju poziciju čime je omogućeno da se izvlači novac iz projekta spojne ceste prema luci Gaženica. (USKORO OPŠIRNIJE…)

1 KOMENTAR

  1. Sramota nakon 14 godina tolika kazna a koda je malo pokraj s HDZ om ljudi kradite i uživajte od države vidite koliko su smjesne kazne za HDZ a za obične ljude u zatvor do 5 god UBOJ ZA NAROD SVOJ HDZ

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime