Nakon 14 godina maratonskog sudskog postupka, danas je na Županijskom sudu u Zagrebu Božidar Kalmeta (68) proglašen krivim
Božidar Kalmeta je dobio dvije godine i šest mjeseci od čega je 10 mjeseci bezuvjetno, ostalo uvjetno. Damir Kezele je dobio dvije godine, od čega je šest mjeseci bezuvjetno, ostalo uvjetno. Ostali u ovom postupku oslobođeni su krivnje. Riječ je, dakako, o nepravomoćnoj presudi na koju će se Kalmeta i Kezele zasigurno žaliti. Božidar Kalmeta je, smatra sud, zlorabio svoju poziciju čime je omogućeno da se izvlači novac iz projekta spojne ceste prema luci Gaženica. (USKORO OPŠIRNIJE…)






Sramota nakon 14 godina tolika kazna a koda je malo pokraj s HDZ om ljudi kradite i uživajte od države vidite koliko su smjesne kazne za HDZ a za obične ljude u zatvor do 5 god UBOJ ZA NAROD SVOJ HDZ