Unatoč rano primljenom pogotku, Dinamo brzo postiže tri gola i odlazi u prednost. Također, prvo poluvrijeme obilježili su i brojni akumulirani udarci od kojih nijedan nije zatresao mrežu. Drugo poluvrijeme bolje otvara Vrgorac koji se vraća u utakmicu te uspješno drži prednost sve do posljednje minute kada Čekol ponovno spašava Dinamo te utakmica završava remijem

Kontrolor suđenja: Ivica Blažević

FUTSAL DINAMO: Ante Piplica, Davor Kanjuh, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Jakov Mudronja, Filip Domiter, Ivan Pavlić, Kiko Dragaš Selaković, Mateo Mužar, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Luka Bjelić, Filip Novak, trener: Matija Đulvat

VRGORAC: Zoran Primić, Ante Kraljević, Guilherme Dos Santos, Marlon Luciano Da Silva, Duško Martinac, Marko Vučić, Duje Dragičević, Josip Govorko, Marko Gašpar, Mate Marinović, Ivan Grbavac, trener: Krešimir Ćubelić

STRIJELCI: 0:1 Dos Santos (1′), 1:1 Novak (4′), 2:1 Mudronja (6′), 3:1 Grbeša-6m (7′), 3:2 Marinović (23′), 3:3 Da Silva (27′), 3:4 Martinac (34′), 4:4 Čekol (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 9 (6+3); Futsal Dinamo 11 (8+3)

ŽUTI KARTONI: Gašpar (20′), Primić (29′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Zoran Primić (VRGORAC)