Prošlog vikenda, u Slunju je održano prvenstvo Hrvatske u pointfightingu za starije kadete i seniore, te u light contactu za juniore.

Na prvenstvu je nastupilo 53 kluba. Nastupio je i KBK Mawashi i opet osvojio fantastične rezultate. Mawashijevci su se ukupno okitili s 5 zlata i 4 bronce.  Aktualni svjetski prvak i sportaš grada Jure Drlje, bez imalo problema, osvojio je zlatnu medalju u uzrastu juniora do 89kg, te ponovno postao prvak Hrvatske. Jure je nastupio i u uzrastu seniora, i u toj kategoriji uzima zlato, kao i prošle godine. Treba napomenuti da je Juri tek 16 godina, a već je dva puta osvojio seniorsko prvenstvo Hrvatske. Kristina Ravlić je nastupila i u uzrastu juniora i seniora do 55 kg. U juniorima stiže do polufinala, ali gubi i osvaja brončanu medalju. U seniorima stiže do finala, te u finalu pobjeđuje aktualnu europsku prvakinju, te osvaja zlato i prvi put se kiti titulom seniorske prvakinje Hrvatske. Također, treba istaknuti da je Kristini tek 17 godina, te ima još dvije godine u juniorskom uzrastu. Sportašica grada i aktualna svjetska prvakinja, Anđela Stanić, nastupila je u juniorkama do 65kg, gdje bez problema osvaja 1. mjesto i zlatnu medalju. Anđela je nastupila i u seniorkama, gdje s velikom nadmoći pobjeđuje sve protivnice i osvaja zlatnu medalju, te po prvi put postaje seniorska prvakinja Hrvatske. Suci su to prepoznali i Anđelu nagradili s titulom najbolje seniorke na prvenstvu. Ela Šulenta je nastupila u starijim kadetkinjama do 46kg, te osvojila brončanu medalju. Andro Puharić je nastupio u starijim kadetima do 52kg, gdje dolazi do polufinala, ali gubi i osvaja 3. mjesto. Thomas Matić je nastupio u seniorima do 69kg i osvojio brončanu medalju.